MAÇ SONUÇLARI
BASKETBOLVOLEYBOL
BU AY DOĞANLAR
Begüm Gedik
10/01/2001
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Yıldız B Takım
Burak Balçık
07/01/2003
Teşvikiye Akademi BASKETBOL
U18 A Takım
Melike Narin
09/01/2003
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Yıldız C Takım
Simge İldeş
10/01/2003
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Yıldız A Takım
Emre Mert Dumanoğlu
13/01/2003
Teşvikiye Akademi BASKETBOL
U18 B Takım
Kerem Çakır
17/01/2003
Teşvikiye Akademi BASKETBOL
U18 B Takım
Ezgi Yay
19/01/2003
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Yıldız C Takım
Gizem Kürekçioğlu
22/01/2003
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Yıldız A Takım
Can Darcan
27/01/2003
Teşvikiye Akademi BASKETBOL
U18 B Takım
Utku Berke Yücetepe
08/01/2004
Teşvikiye Gençlik BASKETBOL
U16 Takım
Akın Ege Çapan
11/01/2004
Teşvikiye SK BASKETBOL
U16 Takım
Nur Zeren Işık
13/01/2004
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Gelişim Grubu
İrem Kamil Çelebi
15/01/2004
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Gelişim Grubu
Bora Sarıtürk
16/01/2004
Teşvikiye Gelişim BASKETBOL
U16 Takım
Dila Demir
22/01/2004
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Yıldız C Takım
Mert Aydemir
01/01/2005
Teşvikiye Akademi BASKETBOL
U15 Takım
Alphan Arslan
02/01/2005
Teşvikiye SK BASKETBOL
U15 Takım
Ceyda Öksüzler
02/01/2005
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Performans Grubu
Eda Kocaoğlu
05/01/2005
Teşvikiye SK BASKETBOL
U16K Takım
Egemen Diler
06/01/2005
Teşvikiye Akademi BASKETBOL
U15 Takım
Ömer Gencer
09/01/2005
Teşvikiye Gelişim BASKETBOL
U15 Takım
Erşah Elveriş
14/01/2005
Teşvikiye Akademi BASKETBOL
U15 Takım
Eren Tıkıl
19/01/2005
Teşvikiye SK BASKETBOL
U15 Takım
Deniz Can Çetin
20/01/2005
Teşvikiye Gelişim BASKETBOL
U15 Takım
İlhan Ercan Yanaş
21/01/2005
Teşvikiye SK BASKETBOL
U15 Takım
Serli Cihangül
29/01/2005
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Gelişim Grubu
Emirhan Kep
01/01/2006
Teşvikiye Gelişim BASKETBOL
U15 Takım
Can Kuyucu
03/01/2006
Teşvikiye Gençlik BASKETBOL
U14 Takım
Can Dadaşi
03/01/2006
Teşvikiye Gençlik BASKETBOL
U14 Takım
Mehmet Koçhan
05/01/2006
Teşvikiye SK BASKETBOL
U14 Takım
Mertcan Coşkun
11/01/2006
Teşvikiye Gençlik BASKETBOL
U14 Takım
Selin Şentürk
17/01/2006
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Küçük B Takım
Mert Efe Bakır
27/01/2006
Teşvikiye SK BASKETBOL
U14 Takım
Murathan Şenel
28/01/2006
Teşvikiye SK BASKETBOL
U14 Takım
Kaan Sami Güney
01/01/2007
Teşvikiye Gençlik BASKETBOL
U13 Takım
Aleks Kovan
05/01/2007
Teşvikiye SK BASKETBOL
U13 Takım
Arsen Kovan
05/01/2007
Teşvikiye SK BASKETBOL
U13 Takım
Yavuzhan Çakır
05/01/2007
Teşvikiye Akademi BASKETBOL
U13 Takım
Aksel Bağa
05/01/2007
Teşvikiye Gençlik BASKETBOL
U14 Takım
Yusuf Tunceli
08/01/2007
Teşvikiye Akademi BASKETBOL
U13 Takım
İrem Yavuz
11/01/2007
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Gelişim Grubu
Azad Arı
15/01/2007
Teşvikiye Akademi BASKETBOL
U13 Takım
Vanessa Bedikoğlu
19/01/2007
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Midi A Takım
Taha Akay
26/01/2007
Teşvikiye Akademi BASKETBOL
U13 Takım
Demir Mert Gügercin
30/01/2007
Teşvikiye SK BASKETBOL
U13 Takım
Cavit Arda Keskin
31/01/2007
Teşvikiye Akademi BASKETBOL
U13 Takım
Mira Tuncay
04/01/2008
Teşvikiye SK BASKETBOL
U12K Takım
Aras Reizyan
07/01/2008
Teşvikiye SK BASKETBOL
U12 Takım
İrem Evin
07/01/2008
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Minik Takım
Burak Çataloğlu
14/01/2008
Teşvikiye SK BASKETBOL
U12 Takım
Alimova Ceyran
14/01/2008
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Minik Takım
Ada Temel
01/01/2009
Teşvikiye SK BASKETBOL
U11 Takım
Hatice Begüm Şakrak
07/01/2009
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Öğrenim Grubu
Zeynep Acar
10/01/2009
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Öğrenim Grubu
Deniz Çakın
21/01/2009
Teşvikiye SK BASKETBOL
U11 Takım
Azra Anuş
21/01/2009
Teşvikiye SK BASKETBOL
U12K Takım
Yomi Yusuf Kalaora
03/01/2010
Teşvikiye SK BASKETBOL
U10 Takım
Beren Ecrin Koçak
18/01/2010
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Spor Okulu
Kaan Biçer
03/01/2011
Teşvikiye SK BASKETBOL
U9 Takım
Ada Kuyucu
30/01/2011
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Spor Okulu
Nil Çakmakçı
18/01/2013
Teşvikiye SK CİMNASTİK
Minik Takım
Çağan Ulaş Sezer
28/01/2013
Teşvikiye SK VOLEYBOL
Spor Okulu
Asya Bilge Ergenekon
08/01/2015
Teşvikiye SK CİMNASTİK
Minik Hazırlık
Teşvikiye de Bu Hafta
07 Mart  2020 Cumartesi
Küçük A  Takım
Şehit Mustafa Özel  Spor Salonu
Rakip: Altınyıldız
Servis: 13:00 (Resneli)

07 Mart  2020 Cumartesi
Yıldız B  Takım
Ahi Evran  Spor Salonu
Rakip: Rüzgar
Maç Saati: 20:00

09 Mart  2020 Pazartesi
Yıldız C  Takım
Şehit Mustafa Özel  Spor Salonu
Rakip: Yeniköy
Servis: 17:00 (Saadet)

11 Mart  2020 Çarşamba
Yıldız A  Takım
TVF 50.Yıl  Spor Salonu
Rakip: Akademi İstanbul
Servis: 17:00 (Saadet)

14 Mart  2020 Cumartesi
Midi B  Takım
Sarıyer  Spor Salonu
Rakip: Beyaz Martı
Servis: 14:30 (Resneli)

14 Mart  2020 Cumartesi
Midi A  Takım
Sarıyer  Spor Salonu
Rakip: A.Çuhadaroğlu
Servis: 16:15 (Resneli)
 
Bizi Takip Edin
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teşvikiye Spor Kulübü
design